wtorek, 12 marca 2013

Jest i moja Tilda !

Tak jak zapowiedziałam uszyłam w końcu lalę dla siebie ! Jest trochę rockowa i szalona , ale to trochę tak jak ja , więc ta na pewno zostanie ze mną :)
Na jakiś czas starczy lal, zajmują dużo czasu , są trudne , bo wykonane od początku do końca ręcznie . Czas na ozdoby wielkanocne , niech ten cholerny śnieg stopnieje , co zabiorę się za porządki świąteczne i dom nawiedzą zajączki , kurczaki i jajka ! Swoją drogą jeszcze trochę musimy na nie poczekać , bo u nas remont , chłopaki wreszcie będą mieli swój własny pokój ! Bałagan straszny , ale to taki bałagan , który cieszy ! A głowa aż huczy od pomysłów na ich pokoik ! Jedno mogę zdradzić , motywem przewodnim pokoju będzie styl marynistyczny , już poczęłam pewne kroki w tym kierunku i powstają dodatki , zobaczycie niedługo , a dziś kilka fotek mojej lali i migawki z remontu :)I rozpierducha nasza !

1 komentarz:

  1. Droga Paulino- prawdziwa dusza Artysty w Tobie drzemie. Napisz mi proszę jakie ma włosy Twoja tilda? gdzie kupiłaś? są tez takie sztywne jak moje?? ja kupiłam sztuczny kucyk, ale to chyba nie jest dobre rozwiązanie... szukam innego rozwiązania.pozdrawiam
    odpiszesz? shekoku.poczta@gmail.com

    OdpowiedzUsuń